Ege Zirai

Yüksek Teknoloji Çiftçimizin Hizmetinde

Adı güvenilirlik, verimlilik; fayda ve kaliteyle özdeşleşmiş bir firma olan Ege Zirai Maddeler, genel olarak bitki besleme ürünlerinin üretimi ve pazarlaması amacı ile Levent Alku tarafından 1998 yılında İzmir'de kurulmuştur.
Üstün kaliteli ve çözüm odaklı ürün & hizmet anlayışı ile kendini kabul ettiren şirket çok kısa bir sürede sektöründe önemli bir aşama kaydetmiş, geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine ulaşmıştır. Sahip olduğu markalar ve pazar gücü yanı sıra faaliyet gösterdiği her alanda mükemmelliği hedefleyen yaklaşımı ve savunduğu etik değerlerle tarım alanında saygın bir yere sahiptir. Kuruluşundan itibaren bitki besleme alanında kendi marka ve tescilleri ile üretim yapıp pazarladığı gibi, hem yerli firmalara hem de uluslararası firmalara fason üretim de yapabilmektedir.
Ege Zirai Maddeler her zaman kalite ve hizmeti ön planda tutmaktadır. Ürünlerinin kullanıldığı bölgelerde, ilk günden itibaren kalite ve dayanıklılık yönünden iyi sonuçlar vermeyi ve verim artışı sağlamayı hedefleyen, buna bağlı olarak çalıştığı bölgelerde büyük rağbet görerek sektördeki üstünlüğünü kanıtlamaktadır.
2008 yılında İzmir-Kemalpaşa Ulucak’taki modern fabrika binasına taşınan Ege Zirai Maddeler A.Ş çalışmalarını burada sürdürmeye başlamış ve tüm ülkede & ihracatta kurmuş olduğu pazarlama ağı ve uzman kadroları ile gübre sektöründe önemli bir konuma yerleşmiştir.

0 Yıllık Deneyim
0 Farklı Ürün
0 İlimizde Hizmetinizde
hakkımızda